توجه
کاربر گرامی برای استفاده بهتر از سایت لطفا از مروگر FireFox استفاده نمایید .
33250758 - 041

آشنایی با تابلو های چند تکه آتا گیفت

تابلو های چند تکه آتا گیفت

خداوند فطرت انسان را زیبا خلق نموده و زیبا پسندی را در ذات انسان نهادینه نموده است. در این میان تصاویر بکر و زیبا همواره برای ما انسان ها خاطره انگیز و آرامش بخش بوده است لذا المان های بصری نقش بسیار مهمی در جهت گیری افکار ما انسان ها دارند در این میان تابلو های دیواری نصب شده در پیرامون ما به نوبه خود بسیاری از افکار ما را تحت تاثیر قرار می دهند خواه این تابلو ها در محیط کار ما باشند، خواه در خانه، خواه در محیط هایی همچون رستوران ، کافی شاپ و ...
بدیهی است وقتی هر يک از اعضاي خانواده که بعد از يک روز سخت کاري پاي شان به خانه برسد، خودشان را به نزديک ترين مبل موجود در خانه مي رسانند تا دقایقی را به استراحت بپردازند، در کمتر از چند ثانيه بعد از اين اتفاق، اولين چيزي که به چشم هر شخصي مي رسد، تابلوهايي است که بر روي ديوارها نصب شده است.
تابلوهايي که مي تواند يک منظره طبيعي، عکسی از یک شهر مدرن، عکسي زيبا از يک گل و يا يک اثر نقاشي و ... باشد. اگر اين تابلوها به شيوه صحيح و متناسب با علاقمندی هایتان انتخاب شوند، تا حدی براي شما چشم نواز خواهند بود که شما احساس مي کنيد روز را از نو شروع نموده ايد. ما به عنوان آتاگیفت امیدواریم با گرد هم آوری تصاویری جذاب و خاطره انگیز برای سلایق مختلف در طرح و اندازه های متنوع این نیاز شما را برآورده نموده و جلوه هایی از زیبایی های بی کران خداوند را در دیوارهایتان به نمایش گزاریم تا بدون محدودیت های فیزیکی و زمانی به راحتی بتوانید تابلو های دیواری مورد علاقه خود را تهیه نمایید.
آتاگیفت به عنوان اولین تولید کننده تابلو های چند تکه نامتعارف، کیفیت را به عنوان یکی از شاخصه های مهم خود همواره مد نظر دارد، ما در تولید این نوع تابلو ها از بهترین متریال ها و با کیفیت ترین نوع چاپ و پوشش ضد رطوبت استفاده می نماییم تا در نهایت محصولی با کیفیت و مرغوب به دست مشتریان برسد. دیگر شاخصه اساسی در تولید این محصولات بسته بندی و ارسال می باشد که این مهم نیز با تمهیداتی که در نظر گرفته شده به بهترین نحو انجام می شود تا محصول مورد نظر صحیح و سالم به دست مشتریان برسد.

هفت نکته اساسی در چينش تابلو
1- بعضي از مردم به محض خريد تابلوهاي جديد، دنبال ميخ و چکش مي گردند تا بدون هيچ فکر و ايده خلاقانه اي آن ها را به ديوار بکوبند. ما این کار را برای شما انجام داده ایم و چینش های مختلفی را برای شما پیشنهاد می کنیم و برای نصب آن نقشه ی راهنما و راهنمای گام به گام نصب را ارسال خواهیم نمود تا به راحتی در عرض چند دقیقه تابلوی مورد نظرتان را درست و صاف روی دیوار نصب نمایید.
2- تابلوهاي تان را هميشه طوري نصب کنيد که با سطح ديد شما هم تراز باشند. تابلوهاي خيلي بالاتر يا خيلي پايين تر از خط ديد انسان، شما را بي دقت و فضا را نامناسب جلوه مي دهد و حتي در بدترين حالت ممکن است حس آشفتگي را به شما القا کند.
3- براي نصب تابلو در بالاي تخت خواب، مبلمان اتاق پذيرايي يا ساير اسباب و اثاثيه بزرگ خانه، تابلوهاي عریض گزينه هاي مناسب تري هستند.
4- حتما و حتما، تابلوهايي با موضوع يکسان را در کنار هم قرار دهيد. مثلا تابلوهايي با موضوع آسمان را يک طرف و تابلوهايي با موضوع طبيعت را بر روي ديواري ديگر بچينيد.
5- اگر مي خواهيد ديوار شما بلندتر به نظر برسد از چيدمان عمودي استفاده کنيد اما اگر مي خواهيد ديوار کشيده تر شود، چیدمان های افقی را انتخاب نمایید.
6- عرض تابلو هم براي انتخاب بهترين محل براي نصب يک تابلو، بسيار مهم است. بهتر است عرض تابلوي مورد نظر شما بيش تر از عرض کاناپه تان يا مبل زير تابلوي تان نباشد. ارتفاع ايده آل براي نصب يک تابلو اين است که عرض آن حداکثر تا دو سوم ديوار بالاي مبل پيش برود. جهت اطلاع از عرض تابلو ها می توانید به قسمت توضیحات هر محصول مراجعه نمایید.
7- براي نصب تابلوها در اتاق پذيرايي بهتر است که آنها را پشت سر کاناپه اصلي يا روي بزرگ ترين ديوار نصب کنيد تا بيش تر به چشم بيايد.

در صورت هرگونه مشکل در سفارشات می توانید با شماره 04133250758 با اقای سعید بهشتی غازانی تماس بگیرید